Lyžařský výcvikový kurz 2010

Agenda:
 
Gymnázium
Publikováno:
 
22.01.2010 10:16
Poslední úprava:
 
před 14 lety

Dne 9. 1. 2010 v ranních hodinách odjela I.G světelského gymnázia na lyžařský výcvik na Černou horu do Jánských Lázní. 

První den jsme zahájili prohlídkou okolí a byli šťastní, že nám napadlo tolik sněhu, protože ještě týden před odjezdem skoro žádný sníh nebyl. Byli jsme jako v Jiříkově vidění. Navečer jsme se všichni seznamovali, protože tam byli i studenti, které jsme neznali.

Druhý den nám pan učitel Krajíček naplánoval program. Rozdělili jsme se na začátečníky a pokročilé a vydali jsme se na svah. Pan Krajíček zkontroloval družstvo pokročilých a usoudil, že nemusíme jezdit ve velké skupině, proto jsme začali jezdit po menších skupinách. Poté jsme šli na oběd a po něm znovu na sjezdovku. Tak to chodilo každý den.

Ve středu dopoledne byl naplánován výlet do města. Odpoledne jsme se všichni vydali na běžky. Vyjeli jsme lanovkou na vrchol Černé hory, nazuli běžky a vydali jsme se na náročnou cestu plnou humorných pádů.

Na konci našeho pobytu na horách jsme jeli slalom. Večer bylo vyhlášení vítězů a rozdání sladkých odměn. Výsledková listina se rozdělila na snowboardisty a lyžaře. Jednou jsme dokonce zažili, jak pan učitel Krajíček táhl na sáňkách pana učitele Poříze.

Kurz se nám moc líbil. Se spolužáky jsme zažili mnoho legrace.


Autoři: Kateřina Brabcová a Tereza Ulrichová (studentky I.G) 


./images/hory_skupina.jpg

./images/Hory_bezky1.jpg

./images/horybezky2.jpg

./images/snowboard.jpg

./images/hory1.jpg 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace