Děvčata ze Světlé vítězkami okresu

Agenda:
 
Gymnázium
Publikováno:
 
11.03.2010 08:54
Poslední úprava:
 
před 14 lety

Ve středu 10. března se v tělocvičně v areálu školy v Kyjovské ulici v Havlíčkově Brodě konal Okresní přebor středních škol ve florbale.


Turnaje se zúčastnily se žákyně čtyř středních škol Havlíčkobrodska, děvčata z Akademie – VOŠ, Gymnázia a SOŠUP Světlá nad Sázavou, druhý tým postavila OAHŠ Havlíčkův Brod, třetí SZŠ a VOŠ Havlíčkův Brod a čtvrtý VOŠ a OA Chotěboř. První zápas mezi sebou odehrála děvčata ze škol z Havlíčkova Brodu. Favoritky turnaje ze SZŠ začaly dobře a obchodní školu porazily 2:1.

V duelu Světlé a Chotěboře se vedlo se lépe Světelským, které zápas vyhrály 6:1. Další utkání obchodní školy a Světlé přinesl plno obratů. Nakonec si ale vítězství připsala děvčata ze Světlé a dostala se do pozice černého koně turnaje. Duel SZŠ a Chotěboře vyhrála děvčata ze SZŠ a bylo jasné, že si to o první místo rozdají se Světlou ve vzájemném souboji.

Ten přišel na řadu po bojí o třetí místo, v němž tým Obchodní akademie přehrál Chotěboř získal třetí místo. A potom přišlo na řadu finále, které To přineslo vyrovnanou první půlku 1:1. Dvěma rychlými góly na začátku druhé třetiny se Světlá dostala do vedení a to si udržela až do konce.

Světlá tedy finále i celý turnaj vyhrála a zajistila si postup do krajského kola, které se bude konat 23. března v Pelhřimově.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace