Intenzivní jazykový kurz angličtiny pro studenty našeho gymnázia

Agenda:
 
Gymnázium
Publikováno:
 
10.10.2014 15:54
Poslední úprava:
 
před 8 lety

„Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem.“ Toto okřídlené heslo jistě každý zná a určitě se to týká i našich studentů gymnázia. Pro jejich budoucí kariéru je výborná jazyková znalost nezbytností, a proto také na naší škole podporujeme i jiné formy výuky angličtiny. Jednou z možností jsou i jazykové kurzy a komunikace s rodilými mluvčími.

Proto jsme využili nabídky jazykové agentury TalkTalk a pro studenty 1. až 3. ročníku gymnázia organizujeme na naší škole ve dnech 10. až 14. listopadu intenzivní jazykový kurz angličtiny.

Co je jeho největším přínosem? Je to určitě rodilý mluvčí, se kterým se studenti během 15 vyučovacích hodin procvičí v komunikaci v cizím jazyce. Nejedná se však o žádné suchopárné opakování gramatiky, součástí kurzu jsou i jazykové hry, dialogy, scénky a další aktivity, které studenty „rozmluví“. Cílem kurzu totiž je, aby studenti dokázali své jazykové znalosti co nejlépe využít v reálných situacích a odbourali strach z mluvení anglicky.

Veškeré náklady spojené s kurzem hradí škola.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace