DofE: Úspěšné absolventky obdržely bronzové diplomy

Agenda:
 
DofE
Publikováno:
 
05.12.2014 13:04
Poslední úprava:
 
před 10 lety

Ve středu 19. 11. 2014 proběhlo v Kongresovém centru Praha slavnostní předávání bronzových a stříbrných cen v programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu. Této ceremonie se zúčastnilo přes 120 studentů z různých českých škol a dětských domovů.

Jsme velmi potěšeni, že mezi oceněnými byly i naše studentky, úspěšné absolventky programu. Jedenáct dívek, které se v lednu 2014 zapojily do programu, splnily řádně všechny pilíře programu. Věnovaly se pravidelně a svědomitě libovolně zvolenému sportu, dovednosti, dobrovolnictví a v květnu zvládly i dobrodružnou expedici. Dívky se v těchto aktivitách rozvíjely, posouvaly dál své hranice. Program je jakousi výzvou, udáním cílů a jejich následným plněmní, samozřejmě i zábavou a poznáním nových lidí, věcí, činností.

Slavností ceremoniál a získání ocenění byly pro dívky odměnou a jakýmsi zpestřením. Předávání moderoval Ondřej Lochman, výkonný ředitel Národní kanceláře Praha. Bronzové ceny převzaly dívky z rukou Petra Mikšíčka, úspěšného kameramana a režiséra. Diplomy pak od Tima Voaseho, zástupce britské velvyslankyně v Praze, který je sám držitelem Zlaté ceny vévody z Edinburghu.

Gratulujeme dívkám a věříme, že se zapojí i do plnění stříbrné úrovně programu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace