DofE v roce 2015

Agenda:
 
DofE
Publikováno:
 
09.12.2014 10:42
Poslední úprava:
 
před 9 lety

V jednom z předchozích příspěvků programové vedoucí Olgy Blažkové jste se mohli dočíst o úspěšných absolventkách bronzového stupně tohoto programu pro mládež.

Děvčata ve své činnosti pokračují i nadále, teď již ovšem na stříbrném stupni. Postupně se přidávají i další žáci (pardon, spíše žákyně) naší školy aby si zkusili, v čem je dokáže program Mezinárodní cena vévody z Edinburghu obohatit.

Během jarních měsíců roku 2015 si budou postupně plnit dovednosti, rekreační sport i dobrovolnou službu. Na přelomu května a června potom všechny čeká stříbrná expedice. Ti odvážnější se chtějí vydat do oblasti české menšiny v rumunském Banátu, patrioti mají v plánu poznat kouzlo Jeseníků a Králického Sněžníku.

Spolu s programovými vedoucími Olgou Blažkovou a Lenkou Charvátovou budeme rádi, když se k nám postupně přidají i další zájemci o smysluplné trávení volného času v kolektivu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace