Gymnazisté připravili vydařený ples

Agenda:
 
Gymnázium
Publikováno:
 
13.01.2015 16:49
Poslední úprava:
 
před 9 lety

Rok se s rokem sešel a tak opět páteční večer prvního pracovního týdne roku 2015 patřil našim gymnazistům. Tedy, ne všem, ale především maturantům, kteří 9. 1. měli svůj maturitní ples.

Sál společenského domu ve Světlé byl nachystán a vyzdoben, podařilo se připravit bohatou tombolu, byla zajištěna kvalitní kapela i veškeré organizační zázemí, a tak nic nebránilo tomu, aby v osm hodin večer začal tradiční plesový program. Několik stovek rodičů, příbuzných, kamarádů, známých a příznivců po tradičním předtančení (ovšem v moderní podobě) přihlíželo slavnostnímu nástupu třídy IV. G. Mladé dámy v úžasných společenských garderobách a gentlemani v oblecích předstoupili před nabitý sál, což vyvolalo bouřlivé ovace všech přítomných včetně několika „fan klubů“.

Následovaly slavnostní projevy ředitele školy a třídního učitele a poté si již maturantky a maturanti postupně nechali ošerpovat od svého třídního a pana ředitele.

Po slavnostním přípitku došlo na společné fotografování a pak již nic nebránilo, aby vypukla tradiční taneční plesová zábava. Ta byla pouze o půlnoci přerušena půlnočním překvapením v podobě tanečního vystoupení skupiny žáků IV. G a losováním výherců hlavní tomboly. Poté až téměř do půl čtvrté ráno opět následovala taneční zábava.

Kolem čtvrté ráno se poslední tancem znavení návštěvníci odebrali do svých domovů a organizátoři plesu si mohli vydechnout, že vše dobře dopadlo a lidé odcházeli spokojení.

Našim maturantům přejeme v následujících týdnech a měsících, aby jejich studijní výsledky byly minimálně tak úspěšné jako tento maturitní ples. Držíme palce!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace