Rekonstrukce třetí budovy je plném proudu

Prostory rekonstruované budovy, která přirozeně rozšíří areál školy, se mění téměř před očima.

Agenda:
 
Výtvarné
Publikováno:
 
15.01.2015 12:43
Poslední úprava:
 
před 9 lety

Od září 2015 se přestěhují výtvarné obory do nových prostor. Již nyní pracují na návrzích interiérů bytoví architekti, designéři skla, keramiky a porcelánu se chystají na zvelebování prostor návrhy doplňků ze svého materiálu.

Rekonstrukce budovy, která přirozeně rozšíří areál školy, protože stojí v těsném sousedství, je v plném proudu a měla by být ukončena v červnu 2015.

Díky počtu žáků jsou již stávající ateliéry výtvarných oborů nedostačující. Proto před dvěma lety využívali žáci jako ateliéry inspirativní interiéry světelského zámku. Nicméně prostory vznikající v nové v budově, která rozšíří školní areál, slibují realizaci návrhů studentů – bytových architektů. V současné době již pracují na vizualizacích vestibulu, chodeb, schodiště i relaxačních zón. Každý výtvarný obor bude mít svůj vzdušný a světlý ateliér, v patrech níže budou třídy a dílny. Přestědováním ateliérů se trochu uvolní stávající pavilony a přibude prostor pro učební obory, obory sociální činnosti i gymnázium.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace