Náš ples se vydařil!

Slavnostní šerpovací maturitní ples tříd IV.E a II.P

Agenda:
 
Sociální a zdravotní
Publikováno:
 
27.01.2015 14:25
Poslední úprava:
 
před 9 lety

V pátek 16. ledna 2015 se konal slavnostní šerpovací maturitní ples tříd IV. E a II. P Akademie Světlá nad Sázavou.

Všichni se na tuto akci mimořádně těšili a nikdo si ji nenechal ujít. A není divu, když se taková událost koná jen jednou za studium! Bylo veselo, i když občas nechyběly i slzy dojetí ze strany rodičů, učitelů i přátel maturantů. Ale na ně všichni zapomněli ve víru tance s hudební skupinou Sobako, která celý večer dělala příjemnou společnost.

Všichni studenti maturitních tříd se do uspořádání tohoto plesu s chutí zapojili. Vytvořili vstupenky, zajistili občerstvení, tombolu, výzdobu sálu, předtančení, moderování plesu i závěrečný úklid i po ukončení akce. Dík patří panu řediteli Vodičkovi za úvodní slovo. K pozvaným hostům patřili rodiče budoucích maturantů, vyučující, spolužáci, lásky a přátelé.

Občerstvení bylo zajištěno u Městské kavárny pana Jenčíka. Nechyběly alkoholické ani nealkoholické nápoje.

Maturitní ples začal zajímavým vystoupením mladé houslistky ve stylu Vanessy May. Poté následoval nástup maturantů a učitelů, které zakončil pan ředitel svým velmi milým úvodním slovem. Ale tím hlavním „gró“ bylo samozřejmě slavnostní šerpování budoucích maturantů tříd IV. E a II. P.

A pak se už všichni těšili na půlnoc. Půlnoční překvapení si maturanti připravili z vlastních zdrojů a bylo tak úspěšné, že se muselo pro velký zájem opakovat. Zpestřením bylo losování tomboly, kde bylo možné vyhrát spoustu nádherných cen. A odnést si je potom domů byl pro někoho docela velký „oříšek“.

Na plese se opět prohloubily mezitřídní vztahy se spolužáky i s vyučujícími. Všichni, kteří byli u toho, jej hodnotili jako velice zdařilý. Myslím, že se mnou budou všichni souhlasit, když řeknu, že jsme prožili nádherný večer. Kéž se maturantům tak krásně a s úsměvem ve tvářích bude dařit i u maturitní zkoušky!


Ing. Andrea Kubínová

Učitelka odborných předmětů

Projektová manažerka školy

Hlavní koordinátorka ŠVP

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace