Další předané certifikáty

tentokráte v kurzu Drobné řemeslné tvorby

Agenda:
 
UVČ
Publikováno:
 
27.01.2015 14:26
Poslední úprava:
 
před 8 lety

S novým rokem, dne 8. ledna 2015, se v keramické dílně konala poslední lekce kurzu Drobné řemeslné tvorby. Jelikož se jednalo o uzavření kurzu v jeho zimním semestru, tak byly jeho účastnicím, respektive absolventkám, předány certifikáty o splněných podmínkách a nárocích tohoto kurzu.

O tom, že rozsah činnosti byl naplněn, nejlépe vypovídají vytvořená díla absolventek. Většina výrobků byla dokončena již před Vánocemi, aby se z nich tvůrkyně mohly radovat se svými blízkými již během svátků. V poslední lekci se pouze dokončovalo minimum toho, co se v loňském roce nestihlo dodělat. Lektorka kurzu, Mgr. Alena Ratajová, s radostí konstatovala, že tvorba většiny absolventek byla na velmi dobré úrovni. Všechny účastnice tvořily odpovědně a s velkou dávkou entuziasmu.

S určitou mírou jistoty můžeme konstatovat, že se kurz absolventkám líbil. Svědčí o tom především to, že se všechny přihlásily do pokračování tohoto kurzu a dokonce některé přivedly i další zájemce. V jarním semestru tohoto kurzu, tentokráte s přesnějším názvem Drobná keramická tvorba, se účastnice seznámí s dalšími keramickými technikami a některými formami keramické dekorace a dobře je zvládnou.

Závěrem už nezbývá nic jiného, než popřát účastnicím opětovné nadšení a mnoho zdaru v jarním semestru. Aby se jim jejich tvorba dařila a líbila náplň kurzu tak, jako tomu bylo v předchozím semestru. Pak budou opět po skončení a absolvování kurzu jeho absolventkám předány další jedinečné certifikáty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace