Akademie hostila celokrajskou přehlídku badatelské, konstrukční a řemeslné tvořivosti mladých

Přírodní a technické obory - výzva pro budoucnost

Agenda:
 
Informační portál
Publikováno:
 
14.04.2015 13:36
Poslední úprava:
 
před 9 lety

Ve čtvrtek 9. dubna 2015 se v aule Uměleckoprůmyslové akademie ve Světlé sešli zástupci osmi středních škol a jejich partnerských základních škol zapojených do projektu Přírodní a technické obory – výzva pro budoucnost.

V rámci této přehlídky prezentovali žáci jednotlivých škol výsledky své činnosti realizované právě v rámci výše uvedeného projektu v oblasti přírodních věd.

Přítomní hosté (pracovníci Odboru školství KÚ, vyučující) se tak mohli seznámit s žákovskými výstupy v oblasti fyziky, chemie, robotiky, ornitologie, astronomie, odpadového hospodářství.

Nejlepší prezentace v kategorii základních škol a středních škol byly odměněny diplomy a věcnými cenami. Je potěšitelnou skutečností, že tým děvčat (Veronika Nováková, Veronika Kubátová a Kateřina Sochorová) reprezentující naši školu rovněž získal ve své kategorii ocenění za projekt Válka s mnohozvířetem (řešení odpadového hospodářství školy) realizovaný Akademií pod vedením Mgr. Evy Bernadové.

Foto: Mgr. Michal Šimek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace