Vydali se do života...

Vyřazení absolventů gymnázia

Agenda:
 
Gymnázium
Publikováno:
 
01.06.2015 21:25
Poslední úprava:
 
před 9 lety

V pátek 29. května 2015 se žáci posledního ročníku našeho gymnázia vydali na svou další cestu životem. Slavnostním vyřazením a předáním maturitních vysvědčení skončila jejich čtyřletá pouť středoškolským studiem.

Celé třídě se podařilo bez „ztráty kytičky“ projít maturitním martyriem a podali jak v písemné části, tak před zkušební komisí pěkné výkony naplňující bezezbytku požadavky kladené na gymnaziální žáky.

Aktu předání maturitních vysvědčení se vedle vedení školy a pedagogického sboru zúčastnil také starosta města Světlá nad Sázavou Mgr. Jan Tourek. Pro absolventy a jejich rodinné příslušníky program zpestřila svým kulturním vystoupením děvčata z folklórního souboru Škubánek pod vedením Evy Pejchalové.

Po posledním společném fotografování už následovalo jenom loučení a absolventi se vydali na svou pouť světem dospělých. Zanechali za sebou svá středoškolská léta a v myslích kantorů se usadili v podobě vzpomínek na společně strávené roky.

Tak ať se vám na té mnohdy nelehké cestě životem daří, milí absolventi!

Foto: Leoš Poříz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace