09.12.2015 20:23
Poslední úprava:

před 8 lety

Stolní tenis

Už v říjnu studentky I. G Tereza Křivohlavá a Markéta Procházková úspěšně reprezentovaly školu na okresním finále středních škol ve stolním tenisu a 1. místem si zajistily postup do orajského finále, kde dne 5. 11. v těžké konkurenci obsadily krásné 3. místo.

Basketbal 3×3 a basketbal

Dívky ve složení Anežka Točíková, Monika Kubíčková, Natálie Dubská, Melánie Dubská, Veronika Burdová a Kateřina Poláková srdnatě bojovaly v okresním finále středních škol v basketbalu 3×3 (v říjnu) a v klasickém šestkovém basketbalu (v listopadu). V obou kategoriích obsadily celkově krásné 3. místo.

Volejbal

Velkým úspěchem skončilo 2. 12. okresní finále středních škol ve volejbalu, které ovládla naše děvčata ve složení Anna Myšičková, Sára Bencová, Monika Kubíčková, Klára Císařová, Vendula Císařová a Kristýna Fantová a 1. místem si zajistila postup do orajského finále ve Žďáře nad Sázavou. Na stejném turnaji se již tolik nedařilo našim chlapcům, kteří ve složení Jiří Pešek, Jan Dušek, Aleš Černý, Miloš Jirsa, Josef Čumpl a Michal Kadlec obsadili celkové 5. místo.

Florbal

Dlouholetý vysoký standart udržují naše florbalistky, které ve složení Anna Myšičková, Kateřina Poláková, Melánie Dubská, Natálie Dubská, Vendula Císařová, Kristýna Fantová, Aneta Nováková, Tereza Plesová a Klára Císařová vyhrály okresní kolo i krajskou eliminaci Poháru českého florbalu středních škol. Jakožto nejlepší školní tým kraje Vysočina si v prosinci zajistily postup na turnaj TOP8 Západ, který se uskuteční na jaře příštího roku. Všem našim úspěšným sportovcům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.