Studenti Akademie se letos zúčastní 8. ročníku Czech Design Weeku v Praze.

Jste srdečně zváni!

Agendy:
 
Informační portál , Umělecké a řemeslné, Výtvarné
Publikováno:
 
09.09.2021 11:38
Poslední úprava:
 
před 2 lety

Czech Design Week Festival je umělecká přehlídka designu a umění, která má za cíl představit domácí i zahraniční umělce a prezentovat jejich nejzajímavější tvorbu s důrazem na opravdovost a osobní přístup, což je ideální příležitost na prezentaci rozmanitosti ateliérů naší školy.

Budou se prezentovat práce studentů Akademie napříč ateliéry. Studenti jsou vedeni pedagogy – výtvarníky a designéry, kteří jim napomáhají dosahovat co nejkvalitnějších výsledků. Výhodou školy jsou dílny, ve kterých si studenti sami vyrábí své produkty. Patří mezi ně například sklářská huť, dílna na zpracování keramiky a porcelánu, dřeva, kamene, šperků a mnohé další.

Jedná se o prodejní festival, který každoročně poutá pozornost nejenom návštěvníků, ale taktéž různých médií. V rámci festivalu bude probíhat doprovodný program formou diskusí, přednášek a udělovaní cen.

Letošní výstava se bude konat v reprezentativních prostorech v Paláci u Sýblů na Václavském náměstí v Praze od 10.-12.9.2021. Vernisáž proběhne v pátek 10.9.2021 od 18:00, vstupenky lze zakoupit na místě.

Více informací naleznete na www.czechdesignweek.com nebo ZDE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace