Exkurze do Městské knihovny a klauzury UMPRUM

Agendy:
 
Informační portál , Výtvarné
Publikováno:
 
17.02.2023 08:24
Poslední úprava:
 
před rokem

Dne 31.1.2023 se téměř celá výtvarná větev vydala na komentovanou prohlídku klauzurních prací Vysoké školy uměleckoprůmyslové do Prahy. Studenti napříč ročníky vytvořili v průběhu semestru díla, která zde prezentovala. Aby naši studenti měli možnost více porozumět smýšlení a zadáním jednotlivých atelierů, byla zde domluvená instruktorka, studentka ateliéru Fotografie, která nás celou školou provedla. Výhoda komentované prohlídky je, že studenti, kteří mají v plánu se hlásit na vysokou školu se mohou se svými dotazy obracet přímo na instruktorku.

Zároveň jsme měli ještě nějaký čas před návštěvou klauzurních prací, proto jsme se vydali na výstavu chorvatského sochaře Ivana Meštroviće do Městské knihovny, Galerie hlavního města Prahy. Tento sochař měl pevné zakotvení v antice a středomořské tradici, mimo jiné, s prvky archaičnosti, secese a symbolismu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace