Stužkovací večírek IV. G 2015

Agenda:
 
Gymnázium
Publikováno:
 
03.11.2015 10:35
Poslední úprava:
 
před 9 lety

Jako každá maturitní třída i my jsme statečně překonali první bod na našem seznamu povinností jakožto maturantů, což byl stužkovací večírek, který se konal 15. 10. 2015.

Náš stužkovací večírek jsme zahájili v 18:00 v místní restauraci Alfa ve Světlé nad Sázavou. Po zahájení jsme každý ochutnali naše domácky vyrobené chuťovky. Poté nastalo očekávané rozdávání stužek a maturantských listin. Následně jsme toto povedené zahájení zpečetili společným přípitkem.

Večer jsme si zpestřili několika aktivitami, při kterých jsme se bavili nejenom my, ale i učitelé. Jednou z aktivit bylo poznávání našich fotek z dětství. Od učitelů jsme se dočkali velice zajímavých komentářů a připomínek, zejména od pana učitele Krajíčka, který měl opravdu slušnou slovní zásobu.

V pozdních hodinách se někteří z nás uchýlili k cestě domů a jiní do jiné hospody. Jídla nám zbylo opravdu mnoho a díky tomu jsme měli zásoby na celý víkend. Myslíme si, že náš stužkovací večírek byl v celku povedený a všichni se dobře bavili.


Mgr. Eva Bernadová

Učitelka biologie, matematiky a hudební výchovy

Koordinátor environmentální výchovy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace